zavrieť x

Letný tábor Chorvátsko, Malý morský koník

Na tom istom mieste a predsa úplne inde. Zostali sme verní typickému prímorskému mestečku Selce. Ale hostel, ktorý po rokoch trochu prerástol a odrástol, sme vymenili za malý, kľudný, útulný rodinný hostelík, ktorý bude v čase nášho pobytu slúžiť len nám! Keďže náš malý morský koník (tak sa hostel volá) nie je ďaleko od našej bývalej základne, pláž si ponecháme tú istú a verní zostaneme aj kapitánovi Ronymu, s ktorým brázdime vlnu Jadranu už takmer 20 rokov. Tak ako sľubujeme, všetko zostane pri starom a pri tom v úplne novom. Na pláži nás čakajú tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá bláznivá jazda na banáne či vodných kolesách na mori, fakultatívne plavba loďou na ostrov Krk s prehliadkou mestečka Vrbnik alebo večerná discoplavba pozdĺž pobrežia.

Kúpanie: typická chorvátska pláž s drobným štrkom, vstup do mora je postupný, prispôsobený deťom. Na pláži sú väčšinou len deti z hostela. Ostatní hostia utečú hneď ako ich počujú prichádzať :-)

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
17.09.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor Chorvátsko, Malý morský koník

Strava

plná penzia, raňajky sú kontinentálne (chlieb, maslo, džem, paštéta, syr, nápoje) a opakujú sa, sú podávané v hostelíku. Obedy aj večere sú teplé a sú podávané v neďalekej reštaurácii s výhľadom na more. Nemusíte sa teda báť „táborovej stravy“. Niektoré kombinácie sú pre nás neobvyklé, ale strava je objektívne veľmi chutná, takže komu ani tu nebude chutiť ... :-)

Doprava

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa vedie cez Maďarsko priamo do Chorvátska a po diaľnici k moru.

V cene tábora

 • 8x nocľah s plnou penziou
 • autobusová doprava z BA
 • program, animátori, materiál
 • pobytové poplatky

CK odporúča

 • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie
 • za príplatok 15€ poldňovú plavbu loďou (platí sa na mieste)
 • Doporučený vek

  8 - 16,9 rokov

  Organizátor tábora

  CK Úsmev

  hostel Little sea horse Kvarnerská riviéra, Selce

  Poloha

  Hostel Karlovac sa nachádza len 505km od Bratislavy, v prímorskom mestečku Selce na Kvarnerskej riviére Chorvátska.

  Ubytovanie

  Malý rodinný hostelík s kapacitou 60 miest s vlastnou terasou. V hosteli sú rôzne typy izieb, každá tak chorvátsky trochu iná, ale všetky majú vlastné sociálne zariadenie, čo je oproti minulosti revolučná zmena.
  (https://www.littleseahorse.eu/sk-sk

  Vybavenie strediska

  Súčasťou hostela je vonkajšia terasa a vo vnútri spoločenská miestnosť. V celom objekte a aj na izbách je WIFI. Celý objekt slúži len nám a našim potrebám!

  Napíšte nám

  V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

  f

  Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

  Súhlasím