zavrieť x

Letný tábor Bulharsko, Sunnybeach party

Človek by si povedal, že nie je veľa dôvodov opúšťať pohodlný hotelový areál s bazénom a dobre vybaveným bufetom s wifinou. Ale nakoniec vás predstava spáleného oleja vo fritéze a ľadovej coly zdvihne z lehátka a prinúti ísť na pláž. 10 minút peši sa dá vydržať. Potom sú tu ešte otravní animátori, ktorí zvyknú plytvať pohybom a stále by niečo organizovali. U niektorých účastníkov sa tiež možno pohne svedomie a uvedomia si, že keď už rodičia ten pobyt zaplatili, bolo by fajn ísť sa na to, bohvie prečo čierne more, aspoň pozrieť, príp. sa vykúpať. A oplatí sa. Nájdete všetko, čo hľadáte. More, pláž, stánky, hudbu, plážový volejbal a hlavne „život“. Aj cez deň, aj večer ... . Toto nie je úplne klasický detský tábor. Doba je iná a pri mori to tiež funguje inak, či sa nám to páči alebo nie. Do postele sa rozhodne nechodí o 22.00. Rodičia by preto mali byť s týmto posunutým režimom zmierení. Cez deň sa kúpeme, opaľujeme, mierne športujeme, nakupujeme a večer “žijeme”.

Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať v hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Napriek tomu, že tým rodič trošku zničí svojej ratolesti pobyt, má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s večerným programom.

Kúpanie: široká piesková pláž, voda teplá, vstup do mora je mierny. Všetko takmer ako v Taliansku, ale piesok je žltší, pobrežie krajšie a vlny väčšie. Ale plavčíci sú vraj krajší v Taliansku :-)

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
17.09.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor Bulharsko, Sunnybeach party

Strava

plná penzia, nápoje k jedlám. Niektoré jedlá sme ich už naučili „po našom“, ale budú vás hostiť hlavne domácou balkánskou kuchyňou, t.j. veľa jedál z kvalitného mletého mäsa, ryby, zelenina, šaláty a niektoré pre nás nezvyklé špeciality. Takže aj tu platí, že sa treba vedieť prispôsobiť. Poznávanie jedál je súčasťou poznávania krajiny a aj preto predsa cestujeme.

Doprava

klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 20 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko), odchody z BA ráno, príchody popoludní

V cene tábora

  • 9x nocľah s plnou penziou, večera v deň odchodu
  • autobusová doprava z BA
  • animátori, materiál
  • pobytové poplatky

CK odporúča

  • za príplatok 14,40€ komplexné cestovné poistenie
  • návšteva neďalekého aquaparku v cene cca 20€ (objednáva a platí sa na mieste)
  • balíček na cestu späť v cene cca 4€ (objednáva a platí sa na mieste)

Doporučený vek

12 - 17,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hostel 415 Bulharská riviéra, Slnečné pobrežie

Poloha

Moderný mládežnícky hostel vzdialený len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Nachádza sa v najväčšom a najpopulárnejšom letovisku v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí.

Ubytovanie

priestranné a pekné 4 až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom

Vybavenie strediska

recepcia, bar, bazén, wifi, klimatizácia, reštaurácia, plážový volejbal

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím