zavrieť x

Jazykový pobyt Anglicko

Súčasťou pobytu je aj konverzácia v anglickej jazykovej škole s anglickými lektormi. Deťom tu priblížime angličtinu naživo a práve tu pochopia, prečo sa angličtinu učia. Ubytovanie v starostlivo vybraných rodinách im priblíži anglickú kultúru a opäť - pomôže rozšíriť ich jazykové schopnosti.

Samozrejme, že na tomto zájazde nemôže chýbať návšteva Londýna. Nevynecháme svetoznáme múzeá ako napr. The Museum of London, Museum of Science, Múzeum času Greenwich a prehliadku historických častí mesta - Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Traffalgar square a ďalšie. Najviac sa však tešíme na obľúbené návštevy nákupných centier a rušných ulíc Londýna ako napr. Oxford street a Camden market. Worthing poskytuje dokonalé a bezpečné prostredie na výučbu anglického jazyka a výletný program. Uvidíme prekrásny hrad Arundel Castle, mesto Brighton s podmorským svetom Sea Life Centre, prejdeme sa okolo Royal Pavilionu a starodávnými uličkami The Lanes.

Takže naštartujte svoje anglické jazýčky a začnite sa učiť angličtinu, aby nám rodičia všetky tieto atrakcie umožnili absolvovať.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
25.05.
dní
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Jazykový pobyt Anglicko

Poloha

Worthing, Veľká Británia

Doprava

Luxusným autobusom.

CK odporúča

Za príplatok 8,40€ komplexné cestovné poistenie.

Podrobnosti o pobyte

Program zájazdu:

1.deň nedeľa: odchod zo SR v doobedňajších hodinách - prejazd ČR, Nemecko, Belgicko do Calais.

2.deň pondelok: príchod v skorých ranných hodinách do Calais, trajekt Calais - Dover, príchod do Londýna, prehliadka mesta podľa záujmu skupiny - návštevy London Eye, Tower of London, London Dungeon, Muzeum Madame Tussaud´s, v neskorých popoludňajších hodinách odchod do Worthing, ubytovanie v rodinách, večera.

3.deň utorok: doobeda konverzácia v jazykovej škole, poobede návšteva hradu Arundel Castle - jedného z najkrajších hradov Anglicka, večer príchod do rodín, večera, možnosť večerného programu v mestečku Worthing so sprievodcom.

4.deň streda: doobeda konverzácia v jazykovej škole, v popoludňajších hodinách výlet do mesta Brighton, večer ubytovanie v rodinách, večera.

5.deň štvrtok: v ranných hodinách odchod do Londýna, prehliadka múzeí, nákupy, odchod v neskorých popoludňajších hodinách do SR.

6. deň piatok: v popoludňajších hodinách príchod do SR.

V cene zájazdu

Doprava luxusným autobusom, trajekt, ubytovanie v anglických rodinách pre deti a mládež do 18 rokov, raňajky a večere v rodinách, obed formou balička (packet lunch), konverzácia v anglickej jazykovej škole, autobusové výlety podľa programu, sprievodca.

Cena je kalkulovaná na minimálny počet 25 platiacich osôb + dve miesta pre pedagógov zdarma.

V cene nie sú vstupy do múzeí a pamiatok (cca 40 GBP).

hostiteľská rodina Anglicko, Worthing

Poloha

Prímorské letovisko Worthing sa nachádza asi hodinu cesty od Londýna a jeho pokojná atmosféra, priateľskí pohostinní ľudia a mnohé parky ho predurčujú na ideálne miesto k štúdiu jazyka a k bezpečnému pobytu detí a mladých ľudí.

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené v hostiteľských rodinách. Je to najlepší spôsob, ako si zdokonaliť angličtinu a zároveň skúsiť anglický spôsob života. Ak si želáte, aby Vaše dieťa bývalo s kamarátom z nášho zájazdu, je potrebné to uviesť písomne do zmluvy. Upozorňujeme však, že dieťa tak prichádza o veľmi cennú možnosť prirodzenej konverzácie v rodine a znižuje sa tak celkový efekt pobytu.

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Školský výlet Energylandia

Lokalita: Poľsko

Stredisko: Energylandia

Termíny: 30.05.2019 - 30.05.2019
06.06.2019 - 06.06.2019
13.06.2019 - 13.06.2019
20.06.2019 - 20.06.2019

Školský výlet Praha

Lokalita: Česká Republika

Stredisko: Praha

Termíny: May - Sep

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím