zavrieť x

Jarné prázdniny na snehu

Na jarné prázdniny sa čaká tak dlho a tak krátko trvajú ... však? S nami ich strávite na horách a na snehu. Jarné prázdniny s CK Slniečko ponúkajú aj tým najmenším šancu naučiť sa dobre lyžovať. Väčší školáci vylyžujú stres zo školy a otestujú slovenské kopce. Spoľahnúť sa môžeme na potrebný komfort, kvalitnú stravu a predovšetkým perfektné podmienky pre lyžovanie a šantenie na snehu. Termín je bomba super nedeľa až piatok, hlavne bude vyhovovať všetkým z Trenčianskeho, Žilinského a Banskobystrického kraja. Určite si oddýchneme a zabavíme sa aj po lyžovačke. V bazéne alebo pri spoločnom večernom programe s našimi špičkovými animátormi!

Lyžovanie 
Máme veľa možností a vždy si vyberieme najvhodnejšiu alternatívu. Lyžovať budeme na kvalitne upravených svahoch na Čertove http://skicertov.sk/, prípadne na 4km vzdialenej Kohútke http://www.kohutka.sk/ od pondelka do štvrtka. Skibus nás zdarma dopraví z hotela až na svah a späť!

Nemáte výstroj? Nevadí, Ski Čertov disponuje vlastnou požičovňou lyží a ostatnej výstroje potrebnej k lyžovaniu. Naši animátori deťom s vypožičaním ochotne pomôžu a poradia!

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Jarné prázdniny na snehu

Strava

plná penzia + pitný režim

Doprava

individuálna

V cene tábora

  • ubytovanie
  • plná penzia + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • materiálno-technické vybavenie
  • ceny do súťaží 

CK odporúča

  • za príplatok 32€ skipass
  • za príplatok 5€ táborové tričko
  • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP

Doporučený vek

8 - 16 rokov

Organizátor tábora

CK Slniečko

hotel František Horné Považie, Čertov

Poloha

Vynikajúci hotel sa nachádza v krásnom a ničím nerušenom horskom prostredí pohoria Javorníky. Kvalitné stredisko s krytým bazénom a peknou panorámou je vzdialené len cca 25km od Púchova. Nachádza sa v katastri obce Lazy pod Makytou v rekreačnej oblasti Čertov. www.hotelfrantisek.sk

Ubytovanie

2, 3, 4, 5 - lôžkové izby v dvojposchodovom hoteli s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Kapacita cca 100 lôžok v hlavnej budove.

Vybavenie strediska

Ihrisko, krytý bazén, plážový volejbal, stolný tenis, TV, DVD, ohnisko, rybník, ozvučenie, recepcia, jedáleň, dve spoločenské miestnosti, salónik, terasa, bufet.

Fotogaléria hotela

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím