zavrieť x

Dovolenka Taliansko 18+

Veľmi výhodná a ojedinelá ponuka pre tých, korí sa už necítia deťmi ale medzi staršími by sa ešte nudili. Je to niečo medzi a na princípe "Ži a nechaj žiť!" V hoteli bude fungovať aj náš tábor ale deti a mládež sú v každom hoteli ale my tie naše aspoň zvládame. Vás sa žiaden program netýka, ale keby ste chceli, môžete sa pripojiť a vedúci zájazdu slúži aj vám ako delegát s tou výhodou, že na rozdiel od dovoleniek v iných CK, náš delegát vám bude denne k dispozícii. Najväčší rozdiel je v tom, že za vás už nezodpovedá - zodpovedáte za seba, za svoje skutky činy, príp. výčiny sami. 
Záväzný je pre vás hotelový poriadok a všetky naše aj talianske zákony. Programových možností je tu veľa a tie sa ešte rozširujú vašim vekom 18+ Na pláži nájdete veľa atrakcii väčšinou za príplatok, ak máte dostatočne nabitú kreditku, ste vítaní v každej pizzerii, bare´, kaviarničke a nočné diskotéky vás priamo vcucávajú. Ak máte chuť na kľudnejší program, môžete sa s našimi zúčastniť výletov do Mirabilandie alebo San Marina, staroveké mestečko je prekrásne, žiaľ turistom slúži viac ako veľkoobchod s alkoholom ....
Kúpanie: 
Typické pláže s jemnučkým pieskom a plytkým vstupom do teplučkej vody. Hotel poskytuje obmedzený počet ležadiel so slnečníkmi na ktorých sa ubytovaní bez problémov prestriedajú. Alebo môžete využiť bezplatnú verejnú pláž.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
26.07. - 04.08.
10 dní od 350 €
od 350 €
Autobusová

Popis Dovolenka Taliansko 18+

Strava

Polpenzia

Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.

Večera je varená, servírovaná. K jedlám je voda.

Doprava

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska. 

CK odporúča

  • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie
  • výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených (platí sa na mieste)

Upozornenie

Upozornenie hlavne pre rodičov dospelých účastníkov: 
Nejedná sa o „detský tábor“, ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov, ani o hodinu menej. Rezerváciu aj podpísane zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám (nie rodič!). V prípade súrodencov sa môže zúčastniť jeden už od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a ak za neho dospelý súrodenec písomne prevezme zodpovednosť.

V cene zájazdu

  • 7 x nocľah s polpenziou,
  • služby delegáte,
  • doprava z BA,
  • pobytové poplatky.

Doporučený vek

18 - 29,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hotel Milano Rimini, Gatteo A Mare

Poloha

Gatteo A Mare zaberá malú plochu len asi 14 km2 v rovinách medzi riekou Rigossou a riekou Rubicone a ponúka kilometrovú pláž s jemným pieskom. Mesto ponúka celý rad zaujímavostí a akcií počas celého leta, vo večerných hodinách sú tu pouliční umelci, trhy, kapely, zábava pre všetkých. V blízkosti sú zábavné parky: Mirabilandia, Fiabilandia, Taliansko v miniatúrach, vodný park Atlantica.

Ubytovanie

Izby sú 3-5 posteľové s vlastným sociálnym zariadením.

Vybavenie strediska

Veľmi pekný, čistý a farebný hotelík vyzbrojený tromi hviezdičkami a väčšinou pozitívnymi recenziami je jedným z najlepších hotelov aký sme mali za posledné roky v ponuke a volá sa hotel Milano*** Je len 250 m od pláže a pár krokov od pešej zóny s obchodíkmi.

 V hoteli je hifi aj wifi, (usb aj usa) ... :-)

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Dovolenka Bulharsko 18+

Lokalita: Bulharská riviéra

Stredisko: Slnečné pobrežie

Termíny: 31.07.2019 - 11.08.2019
09.08.2019 - 18.08.2019

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím