zavrieť x

Dovolenka Bulharsko 18+

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije a to hlavne v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoko blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Nájdete tu dlhú pláž s množstvom reštaurácií a atrakcií, ktorá poskytne milosrdný kľud a odpočinok po náročnej noci. Nasleduje kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wifi.

Ak sa rozhodnete nechať svoj organizmus chvíľku vydýchnuť a pozrieť si Bulharsko aj za denného svetla, stále prítomný delegát Vám zabezpečí napr. výlet do Nesebaru, či do Burgasu, odprevadí Vás do aquaparku a splní vám akékoľvek ďalšie splniteľné želanie. Môžete sa tiež poskladať, požičať si auto a cestovať po okolí indviduálne a pohodlne. V Bulharsku je veľa krásnych vecí, ktoré sa oplatí vidieť. 
Upozornenie pre rodičov: Nejedná sa o „detský tábor“(!), ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov. Rezerváciu aj podpísanie zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám. Výnimočne sa môžu prihlásiť aj záujemcovia od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a musí za nich prevziať zodpovednosť niektorý z účastníkov pobytu starší ako 18 rokov.
 
  

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
09.07. - 19.07.
11 dní od 245 €
od 245 €
Individuálna
09.07. - 19.07.
11 dní od 395 €
od 395 €
Autobusová

Popis Dovolenka Bulharsko 18+

Strava

Raňajky sa podávajú priamo v hoteli. Je možné doobjednať si obedy a večere priamo na mieste (cca 4€/večera alebo obed).


Doprava

individuálna alebo autobusová klimatizovaným busom, cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko). Cestovný pas alebo OP je nutný! Odchody z TN, TT a BA

CK odporúča

  • za príplatok 43,45€ komplexné cestovné poistenie ECP PLUS (3,95€/deň)

V cene zájazdu

  • 8x nocľah s raňajkami
  • delegát

Doporučený vek

18 - 29 rokov

Organizátor zájazdu

CK Slniečko

hostel 415 Bulharská riviéra, Slnečné pobrežie

Poloha

Moderný mládežnícky hostel vzdialený len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Nachádza sa v najväčšom a najpopulárnejšom letovisku v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí.

Ubytovanie

Priestranné a pekné 2- až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom.

Vybavenie strediska

Recepcia, bar, bazén, wifi, klimatizácia, reštaurácia, plážový volejbal.

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím