zavrieť x

Dovolenka Bulharsko 18+

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije a to hlavne v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoký blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Mladí dovolenkári, cez deň v podobe ospalých leňochodov, sa s príchodom noci menia na divoké šelmy a postupne opúšťajú hostel, aby väčšinu z týchto podnikov vyskúšali. Po krátkom spánku denné svetlo odhalí dlhú pláž s množstvom reštaurácií a atrakcií, ktorá poskytne milosrdný kľud a odpočinok po náročnej noci. Nasleduje kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wi-fi. Nachádza sa cca 10 minút pešej chôdze od pláže v blízkosti obľúbeného aquaparku. Ak sa rozhodnete nechať svoj organizmus chvíľku vydýchnuť a pozrieť si Bulharsko aj za denného svetla, stále prítomný delegát Vám zabezpečí napr. výlet do Nesebaru či do Burgasu, odprevadí Vás do aquaparku a splní vám akékoľvek ďalšie splniteľné želanie.

Upozornenie hlavne pre rodičov dospelých účastníkov: 
Nejedná sa o „detský tábor“, ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov, ani o hodinu menej. Rezerváciu aj podpísane zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám (nie rodič!). V prípade súrodencov sa môže zúčastniť jeden už od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a ak za neho dospelý súrodenec písomne prevezme zodpovednosť.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
17.09.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Dovolenka Bulharsko 18+

Strava

Raňajky priamo v hoteli. Pobyt je vhodný pre milovníkov vajec ... . Je možné doobjednať si obedy a večere priamo na mieste (cca 3€/večera alebo obed). Je to len o málo viac ako stojí pivo na pláži. Základom spokojnosti so stravou je prísť v čase, keď sa podáva ... :-)

Doprava

Klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko). Cestovný pas alebo OP je nutný!

CK odporúča

  • za príplatok 1,2€/deň (14,40€ a 12€) komplexné cestovné poistenie
  • za príplatok 20€/osoba v dvojlôžkovej izbe (s touto požiadavkou informujte telefonicky ck)

V cene zájazdu

  • 7 alebo 9x nocľah s raňajkami
  • autobusová doprava z BA
  • delegát
  • pobytové poplatky

Doporučený vek

18 - 29,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hostel 415 Bulharská riviéra, Slnečné pobrežie

Poloha

Moderný mládežnícky hostel vzdialený len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Nachádza sa v najväčšom a najpopulárnejšom letovisku v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí.

Ubytovanie

priestranné a pekné 4 až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom

Vybavenie strediska

recepcia, bar, bazén, wifi, klimatizácia, reštaurácia, plážový volejbal

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím