zavrieť x

Dovolenka Bulharsko 16+

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije a to hlavne v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoko blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Mladí dovolenkári, cez deň v podobe ospalých leňochodov, sa s príchodom noci menia na divoké šelmy a postupne opúšťajú hostel, aby väčšinu z týchto podnikov vyskúšali. Po krátkom spánku denné svetlo odhalí dlhú pláž s množstvom reštaurácií a atrakcií, ktorá poskytne milosrdný kľud a odpočinok po náročnej noci. Nasleduje kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wi-fi. Nachádza sa cca 10 minút pešej chôdze od pláže v blízkosti obľúbeného aquaparku. Ak sa rozhodnete nechať svoj organizmus chvíľku vydýchnuť a pozrieť si Bulharsko aj za denného svetla, stáleprítomný delegát Vám zabezpečí napr. výlet do Nesebaru, či do Burgasu, odprevadí Vás do aquaparku a splní vám akékoľvek ďalšie splniteľné želanie. Môžete sa tiež poskladať, požičať si auto a cestovať po okolí indviduálne a pohodlne. V Bulharsku je veľa krásnych vecí, ktoré sa oplatí vidieť.

Kúpanie: široká piesková pláž, voda teplá, vstup do mora je mierny. Všetko takmer ako v Taliansku, ale piesok je žltší, pobrežie krajšie a vlny väčšie. Ale plavčíci sú vraj krajší v Taliansku. 

Upozornenie pre rodičov 16-ročných:

Nejedná sa o „detský tábor“(!), ale o klasický zájazd, kde CK neorganizuje program a má dvoch skúsených delegátov, ktorí 16-ročným venujú zvýšenú pozornosť. 16-roční potrebujú písomný súhlas rodičov a musí za nich prevziať zodpovednosť niektorý z účastníkov pobytu starší ako 18 rokov.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
24.11.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Dovolenka Bulharsko 16+

Strava

raňajky, večera za doplatok 45€ na pobyt. Platí a objednáva sa až na mieste.

Doprava

Klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 20 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko, odchody z BA ráno, príchody popoludní. Cestovný pas alebo OP je nutný!

CK odporúča

  • za príplatok 14,40€ komplexné cestovné poistenie
  • za príplatok 20€/osoba v dvojlôžkovej izbe (s touto požiadavkou informujte telefonicky ck)

V cene zájazdu

  • 9x nocľah s raňajkami
  • autobusová doprava z BA
  • delegát
  • pobytové poplatky

Doporučený vek

16 - 24,9 rokov

Organizátor zájazdu

CK Úsmev

hostel 415 Bulharská riviéra, Slnečné pobrežie

Poloha

Moderný mládežnícky hostel vzdialený len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Nachádza sa v najväčšom a najpopulárnejšom letovisku v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí.

Ubytovanie

priestranné a pekné 2- až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom

Vybavenie strediska

recepcia, bar, bazén, wifi, klimatizácia, reštaurácia, plážový volejbal

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím