zavrieť x

Chorvátsko - Jadranský Sladoled

Osvedčená dlhoročná základňa našich detí a zároveň oáza kľudu a bezpečia sa nachádza na Kvarnerskej riviére, len 505km od Bratislavy v typickom prímorskom mestečku Selce. Prítomnosť detí z Francúzska, Belgicka alebo z Nemecka dáva táboru medzinárodný punc. Čistučké more a krásna príroda ulahodia každému oku a aby bola pohoda dokonalá, ulahodíme aj mlsným jazýčkom. Chorvátska zmrzlina patrí k najlepším na svete a preto Vás každý druhý deň pozývame na veľkú porciu pravého chorvátskeho sladoledu. Mňam!
Veľmi dobré služby, veľmi milý personál, veľmi chutná strava, veľmi atraktívne mestečko plné života a veľmi dobrá cena! Jednoducho je to veľmi dobrá ponuka :)

    
             

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Chorvátsko - Jadranský Sladoled

Strava

plná penzia, voda k jedlám, chutná chorvátska strava s možnosťou pridania. Raňajky sú kontinentálne (chlieb, maslo, džem, paštéta, syr, nápoje) a opakujú sa. Obedy aj večere sú teplé. Mäso je vždy chudé alebo mleté. Niektoré kombinácie sú pre nás neobvyklé, ale strava je objektívne veľmi chutná. Tak ako všade, treba sa vedieť prispôsobiť. Deti sú obsluhované.

Doprava

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa vedie najkratšie ako sa dá, cez Maďarsko priamo do Chorvátska a po diaľnici k moru.

Odchody z Košíc a ďalších miest: z ďalších miest Slovenska deti zvážame rýchlikom do BA.

Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14.00hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Počas celej cesty do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča deti sprevádza animátor! Okrem Košíc je nástup možný aj v: SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK.

V cene tábora

  • ubytovanie (9x nocľah)
  • plná penzia (navyše večera v deň odchodu)
  • zmrzlina každý druhý deň
  • doprava z BA
  • program, animátori, materiál na program
  • pobytové poplatky

CK odporúča

  • za príplatok 13,20€ komplexné cestovné poistenie
  • za príplatok 15€ poldňovú plavbu loďou (platí sa na mieste)


Doporučený vek

8 - 16,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hostel Karlovac Kvarnerská riviéra, Selce

Poloha

Hostel Karlovac sa nachádza len 505km od Bratislavy, v prímorskom mestečku Selce na Kvarnerskej riviére Chorvátska.

Ubytovanie

Mládežnícky hostel priamo nad plážou. V priestranných izbách býva maximálne 6 detí. Na želanie alebo so súhlasom detí môžu byť ubytovaní aj viacerí. Sociálne zariadenia sú spoločné.

Vybavenie strediska

Hostel je obklopený zeleňou, doslova len pár krokov od pláže. Moderné osvetlené športovisko uvítajú hlavne športovci a bufet v areáli poteší určite každého. Okrem kúpania a opaľovania vás v mestečku čakajú desiatky zmrzlinárov či predavačov suvenírov. Na pláži natrafíte zase na tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá aj bláznivá jazda na banáne či vodných kolesách na mori, fakultatívna plavba loďou na ostrov Krk s prehliadkou mestečka Vrbnik alebo večerná discoplavba pozdĺž pobrežia.

Kúpanie: typická chorvátska pláž s drobným štrkom, vstup do mora je postupný, prispôsobený deťom. Na pláži sú väčšinou len deti z hostela. Ostatní hostia utečú hneď ako ich počujú prichádzať :-)

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím