zavrieť x

Bulharsko Sunnybeach 18+

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije a to hlavne v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoký blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Mladí dovolenkári, cez deň v podobe ospalých leňochodov, sa s príchodom noci menia na divoké šelmy a postupne opúšťajú hostel, aby väčšinu z týchto podnikov vyskúšali.  

Po krátkom spánku denné svetlo odhalí dlhú pláž s množstvom reštaurácií a atrakcií, ktorá poskytne milosrdný kľud a odpočinok po náročnej noci. Nasleduje kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wi-fi na recepcii. Nachádza sa cca 10 minút pešej chôdze od pláže v blízkosti obľúbeného aquaparku.  

Ak sa rozhodnete nechať svoj organizmus chvíľku vydýchnuť a pozrieť si Bulharsko aj za denného svetla, stále prítomný delegát Vám zabezpečí napr. výlet do Nesebaru, či do Burgasu, odprevadí Vás do aquaparku a splní vám akékoľvek ďalšie splniteľné želanie. Verte, že okrem barov a diskoték je v Bulharsku veľa krásnych vecí, ktoré sa oplatí vidieť.

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Bulharsko Sunnybeach 18+

Strava

Raňajky sa podávajú priamo v hoteli do určitej hodiny. Obedy je možné doobjednať si a večere sa vydávajú priamo na mieste (príplatok cca 4€ / večera alebo obed).

Na pláži je väčší výber, väčšie porcie a väčšie ceny. Skutočne, nie je žiaden problém najesť sa kdekoľvek, dostatočne a chutne.

Doprava

Je zabezpečená klimatizovaným autobusom. Cesta trvá s prestávkami cca 20 hodín. Trasa vedie cez Maďarsko a Srbsko. Odchod autobusu z BA je o 9:00hod., príchod popoludní. Cestovný pas alebo OP je nutný!

CK odporúča

  • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie
  • za príplatok 15€ /osoba v dvojlôžkovej izbe (s touto požiadavkou informujte telefonicky ck)

Podrobnosti o pobyte

Upozornenie hlavne pre rodičov dospelých účastníkov: Nejedná sa o "detský tábor", ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov, ani o hodinu menej. Rezerváciu aj podpísané zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám (nie rodič). V prípade súrodencov sa môže zúčastniť jeden už od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a ak za neho dospelý súrodenec písomne prevezme zodpovednosť.

V cene zájazdu

  • ubytovanie (7x nocľah s raňajkami)
  • doprava z Bratislavy
  • sprievodca
  • pobytové poplatky

Doporučený vek

18 - 29,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hostel 415 Bulharská riviéra, Slnečné pobrežie

Poloha

Moderný mládežnícky hostel vzdialený len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Nachádza sa v najväčšom a najpopulárnejšom letovisku v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí.

Ubytovanie

priestranné a pekné 4 až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom

Vybavenie strediska

recepcia, bar, bazén, wifi, klimatizácia, reštaurácia, plážový volejbal

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím