zavrieť x

13.12.2021

1526

Aké budú letné tábory v roku 2022?

Prečítajte si.

Kto z vás sa už teší na leto? Kto z vás sa už teší na najlepšie letné tábory? CK Slniečko vám opäť ponúka najpestrejšiu ponuku letných táborov s atraktívnym animačným programom. Máme pripravené tábory pre najmenších aj začiatočníkov, či teenagerov. Ale aj pre umelcov, hercov, vojakov, športovcov...skrátka pre vás všetkých.                            

Nie ste si istí kde začať svoje letné dobrodružstvo? V tomto blogu vám napíšeme o najlepších letných táboroch, ktoré si môžete pridať do svojho zoznamu na leto v roku 2022..., pretože všetci si zaslúžime niečo, na čo sa môžeme tešiť!

Najlepšia ponuký letných táborov 2022

Radi by sme vám predstavili najlepšie tábory, v najkrajších rekreačných strediskách, s najlepšími animátormi a s najkrajšími zážitkami - ponuka letných táborov 2022 je pre vás pripravená! Príprava každej novej sezóny je pre nás vždy veľká výzva. Niekoľko mesiacov sme pre vás vyberali najvhodnejšie lokality a pripravovali najlepšie programy a táborové témy. Každý rok vám prinášame aj táborové novinky, ktoré tu ešte neboli. Samozrejme nesmú chýbať ani najlepšie, rokmi overené klasiky.

Začnime teda novinkami! Tou prvou je unikátny tábor SunnySTAR, ktorý je určený pre všetkých virálnych nadšencov. Náš slniečkový YouTube a Tik-Tok sú pripravené na skvelé a zábavné videá, ktoré deti v lete spolu s animátormi vyprodukujú. Druhou novinkou je samostatne vytvorený tábor SunnyTHEATRO pre každého, kto sa chce stať stredobodom strieborného plátna alebo dosiek, ktoré znamenajú svet. Bude súčasťou tábora SunnyGAMES, jednou z našich vlajkových lodí. SunnyGAMESu a rovnako aj táboru SunnyARTS, SunnyDANCE či SunnySPORTS sme vybrali nové stredisko, ktoré má všetko, čo dokonalý tábor potrebuje. Obrovský areál, bazén, ihriská, spoločné priestory a krásnu prírodu.

Už klasikou sa stali aj ďalšie naše najväčšie letné tábory - Pohoďák či SunnyACTION. Zmenou prešiel tábor SunnyFUNNY a tábor pre najmenších Slniečkovo, ktorý v lete 2022 odpáli aj svoju dvojičku – Slniečkovo s angličtinou pre všetky deti, ktorým cudzie jazyky nie sú až také cudzie :-) Tešiť sa môžeme na spoluprácu s organizáciou Plejs for Movement Trenčín v podobe tábora SunnyParkourCamp a tiež na spoluprácu s Asociácou KravMaga Slovensko pri letnom tábore KravMagaCamp. Nemôžeme nespomenúť tábor, ktorý má každé leto najviac vypredaných turnusov a to je Misia Orava. Myslíme tiež na tých, ktorým pobytové tábory nie sú až tak pochuti, a preto nájdete u nás aj ponuku denných táborov.

Oplatí sa rezervovať už dnes!

Či už patríte k typom, ktoré majú radi zábavu, dobrodružstvo alebo relax, v našej ponuke na leto 2022 si určite nájdete pre vás vhodný letný tábor. Práve teraz je najlepší čas naplánovať si leto, urobiť rezerváciu s FIRST MINUTE zľavou a začať odpočítavanie vášho veľkého dobrodružstva.             

Využite možnosť 25€ zľavy pri kúpe letného tábora do 31.3.2022. Napriek tomu, že pandemická situácia stále prináša zmeny, v CK Slniečko sme sa rozhodli uľahčiť a podporiť Vaše rozhodnutie rezervovať si letný tábor s našimi COVID garanciami:

  • možnosť rezervovať letný tábor s minimálnou úhradou 25% z celkovej ceny tábora
  • COVID garancia vrátenia peňazí
  • možnosť rozdeliť úhradu za letný tábor na 4 splátky

Pandémia Covid-19 bola a je pre nás veľkou výzvou pri organizovaní táborov a pobytov pre deti. Počas posledných dvoch rokov letné tábory CK Slniečko fungovali aj počas pandémie. Urobili sme potrebné úpravy, aby sme udržali našich táborníkov, animátorov a zamestnancov v bezpečí počas pobytu v tábore, čo viedlo k pozitívnym výsledkom.

Tím CK Slniečko usilovne pracuje na tom, aby bolo každé leto vždy to najlepšie a veľmi si vážime vaše spätné väzby. Vždy sa snažíme urobiť aj potrebné zmeny na zlepšenie a skvalitnenie našich služieb. Tešíme sa, že privítame v táboroch nováčikov aj deti, ktoré sa k nám radi vracajú.

Nezabudnite, že mať už teraz naplánované leto, na ktoré sa tešíte, je najlepší spôsob ako prežiť tieto zimné mesiace s úsmevom na perách.

Tešíme sa na Vás už čoskoro!

Tím CK Slniečko 🌞

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím