zavrieť x

15 dní v raji - Malta

Na Malte sa v angličtine zdokonalíte na betón. Tento nádherný, kľudný a malebný európsky raj leží na malom ostrove v Stredozemnom mori, neďaleko Sicílie. Kedysi bola Malta (súčasný člen EÚ) britskou kolóniou. Tento fakt sa odráža na prekrásnej architektúre historických častí mesta. Je tu všetko: história, more, teplo, svetlo, stredomorská exotika, zábava aj vzdelanie. Už len vy tu chýbate! A čo tu budete robiť? Dopoludnia vás čaká výučba a popoludní superatraktívny program, ktorý pre vás tiež pripraví škola a sprevádzať vás bude náš slovenský sprievodca.

Hostiť by nás mala Jazyková škola Eurocentres Malta, ktorá je umiestnená priamo v centre mesta Mdina a výučba prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne, t.j. 40 hodín za pobyt. Výučba vedená kvalifikovanými lektormi je zameraná predovšetkým na konverzáciu. V triede je max. 12 študentov. Na záver samozrejme dostanete certifikát o absolvovaní kurzu, aby vám doma verili, že ste neležali len na pláži. Všetok potrebný študijný materiál vám dodá škola. Inými slovami je v cene.

Zájazd bude v predaji do konca apríla, potom už škola nemá voľné kapacity. Avšak čím je leto bližšie, stúpa cena leteniek. Preto je rozumné zakúpiť si zájazd s letenkou už dnes. Last minuty ani iné zľavy nechystáme, zájazd môže byť už len drahší.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
12.07. - 26.07.
15 dní od 1,490 € 1,440 €
od 1,490 € 1,440 €
Letecká

Popis 15 dní v raji - Malta

Strava

Stravu poskytuje rodina, s ktorou máte raňajky a večeru, obedy sú formou balíčka (packed lunch), nakoľko ani malťania nevymysleli nič lepšie ako získať peniaze a tak cez deň, tak ako my, chodia do práce. Spoločné stolovanie je jedinečnou príležitosťou, ako si beztrestne vyskúšať angličtinu v praxi.

Doprava

letecká z Bratislavy, resp. Schwechatu na Maltu.

ZAKÚPENIE LETENKY: Letenku si musíte zakúpiť sami (inak to nejde), avšak CK Vám dá číslo letu aj kontakt, kde letenku zakúpite. Je to jednoduché. Nevyužívame nízkonákladové letecké spoločnosti, ktoré často menia (alebo rušia) lety, ceny aj podmienky ... . Čím je leto bližšie, tým ceny leteniek stúpajú, preto zájazd ponúkame už teraz.

Obojsmerný transef z letiska na Malte je zabezpečený a je v cene. Dopravu z Bratislavy na Schwechat a z neho s doprovodom sprievodkyne a za doplatok Vám na želanie zabezpečíme my.

CK odporúča

  • za príplatok 2,80€/deň/osoba (42€ na celý pobyt) komplexné cestovné poistenie so zvýšeným poistením storna až do 3000€

V cene zájazdu

  • ubytovanie na 14 nocí, strava v hostiteľskej rodine
  • obojsmerný transfer z letiska na Malte
  • 40 vyučovacích hodín anglického jazyka
  • študijný materiál
  • poobedňajšie aktivity každý deň vrátane výletov a výlety vrátane vstupov
  • miestny školský sprievodca
  • slovenský sprievodca CK

V uvedenej cene NIE JE zahrnutá letenka, doprava z Bratislavy na Schwechat a späť a poistenie!

Doporučený vek

13 - 17,9 rokov

Organizátor zájazdu

CK Úsmev

hostiteľská rodina Malta, Mdina

Poloha

Bývalé hlavné mesto ostrova Mdina leží priamo v centre Malty.

Ubytovanie

Účastníci sú ubytovaní v hostiteľských rodinách v 2,3-posteľových izbách. Zavčasu prihlásení majú možnosť požiadať o samostatné ubytovanie v rodine.

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Cool Worthing School

Lokalita: Anglicko

Stredisko: Worthing

Termíny: 01.08.2020 - 16.08.2020

Letný tábor Holiday everyday

Lokalita: Horehronie

Stredisko: Heľpa

Termíny: 01.08.2020 - 08.08.2020

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím